Medycyna i Transport

Wizyta lekarska w starszym wieku może przysporzyć wielu kłopotów i znacząco utrudnić życie Seniorom. Aby ułatwić im ten aspekt życia podjęliśmy współpracę z lekarzami, którzy wykonują swoją praktykę również w domach pacjentów. Wdrażane przez nas rozwiązania zapewniają naszym podopiecznym możliwość skorzystania z opieki lekarskiej w sposób łatwi i bezproblemowy w ramach domowej opieki długoterminowej.

Kiedy konieczne jest przeprowadzenie zabiegu, badania z wykorzystaniem aparatury lub konsultacja z lekarzem specjalistą, jesteśmy w stanie zorganizować dla naszych podopiecznych każdy etap takiej wizyty, od umówienia wizyty, poprzez transport Seniora, a nawet pomoc naszego kierowcy w dostaniu się do gabinetu. Naszemu personelowi można powierzyć każdy techniczny aspekt takiej wizyty.

Świadczymy usługi transportu dla osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. Posiadamy odpowiednie pojazdy, wyposażone w urządzenia umożliwiające przewóz osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. Mamy również możliwość zorganizowania transportu dla osób pozostających w pozycji leżącej, jak również tych, którzy w trakcie przewozu muszą korzystać z aparatury medycznej. Zapewniamy transport od drzwi do drzwi, nasze pojazdy są wyposażone w odpowiednie nosze i fotel do przenoszenia osób, a fachowy zespół poradzi sobie z każdymi utrudnieniami. Przy zamawianiu usługi transportu prosimy o precyzyjną informację na temat przeszkód, takich jak schody, wysokie progi, brak windy.